نتایج جستجو برای عبارت :

مکالمه های مهم و کاربردی  برای خرید لباس در انگلیسی

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
احتمالا شما هم پس از شرکت در دوره آموزشی کتاب اسپرسو جلد 1 تمایل به تقویت مهارت مکالمه خود دارید. بنابراین جزوه ای تهیه و تالیف نموده ایم تا با استفاده از آن بتوانید با آسودگی بیشتر و با سرعت بسیار زیاد مکالمه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تقویت و به حد مطلوب برسانید.
احتمالا شما هم پس از شرکت در دوره آموزشی کتاب اسپرسو جلد 1 تمایل به تقویت مهارت مکالمه خود دارید. بنابراین جزوه ای تهیه و تالیف نموده ایم تا با استفاده از آن بتوانید با آسودگی بیشتر و با سرعت بسیار زیاد مکالمه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تقویت و به حد مطلوب برسانید.

10000 دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه برای رایتلی‌ها
دوستان رایتلی میتونن با ارسالOn 11920(بین on و 11920 یه فاصله هست)به شماره 202010,000 دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه به مدت 6 ماه هدیه بگیرن.
✳ برای مشاهده مانده حساب بسته مکالمه کد زیر رو شماره گیری کنید:
2#*142*
هدیه به سیم کارت های تأمین اجتماعی تعلق نمیگیره
کتاب آمپول مکالمه
شاید شما هم دوست داشته باشید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و روشهای زیادی را امتحان کرده اید تا به نتیجه برسید در این پست برای شما کتابی در زمینه آموزش مکالمه زبان آماده دانلود کرده ایم. این کتاب بازبانی ساده، اصول کلیدی و لازم برای یک شروع قدرتمند و موثر در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را به شما می آموزد.

نویسنده:مرتضی جاوید

فایل: ( پی دی اف ) pdf
حجم: ۳۰۰ مگابایت

شاید شما قصد تقویت مهارت مکالمه خود پس از شرکت در دوره های اسپرسو 1 زبان ایتالیایی داشته باشید و اکنون قصد شما تقویت مهارت مکالمه در سطح A1 زبان ایتالیایی است.  این جزوه شامل معانی تمام واژه ها و پاسخ ایتالیایی تمام پرسش های هر درس از کتاب مذکور می باشد.
آمپول مکالمه‌ انگلیسی
شاید شما هم دوست داشته باشید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و روشهای زیادی را امتحان کرده اید تا به نتیجه برسید در این پست برای شما کتابی در زمینه آموزش مکالمه زبان آماده دانلود کرده ایم. این کتاب بازبانی ساده، اصول کلیدی و لازم برای یک شروع قدرتمند و موثر در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را به شما می آموزد.

پدیدآور(ان):نویسنده:مرتضی جاویدگرافیست:سمیه امین‌فرخانیناشر (ان):سخن گستر*******کتاب آمپول مکالمه

نویسنده:مرتضی جاو
با سلام واحترامیکی از موثرترین راه های یادگیری مکالمه زبان عربی گوش دادن به مکالمه فصیح عرب زبانان می باشد. این کلیپ که یکی از برنامه های تولیدی کشورهای عربی است داستانی با عنوان «شاهزاده بهزاد و یک هلو» را توسط یک راوی نقل می کند. نکته مهم این که : سعی کنید به جای دیدن چندین فیلم یک فیلم را چندین بار ببینید در حدی که مکالمات را حفظ شوید. در اآن لحظه شما چندین دقیقه مکالمه عربی آن هم از کامات و جملات مبتلا به و روزمره را بلد هستید.
دریافت کلیپ

آمپول مکالمه‌ انگلیسی

پدیدآور(ان):نویسنده:مرتضی جاویدگرافیست:سمیه امین‌فرخانیناشر (ان):سخن گستر*******کتاب آمپول مکالمه

آمپول مکالمه‌ انگلیسی
آمپول مکالمه‌ انگلیسی
شاید شما هم دوست داشته باشید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و روشهای
زیادی را امتحان کرده اید تا به نتیجه برسید در این پست برای شما کتابی در
زمینه آموزش مکالمه زبان آماده دانلود کرده ایم. این کتاب بازبانی ساده،
اصول کلیدی و لازم برای یک شروع قدرتمند و موثر در یادگیری مکالمه زبان
انگلیسی را به شما می آموزد.
آمپول مکالمه‌ انگلیسی
آمپول مکالمه‌ انگلیسی

کتاب آمپول مکالمه
من این محصول را میخوام.... کلیک کنید
کتاب آمپول مکالمه
کتاب آمپول مکالمه
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
مدل لباس دخترانه
در این پست انواع مدل لباس دخترانه , لباس دخترانه شیک , لباس دخترانه مجلسی براتون میذاریم امیدوارم مورد پسندتون واقع بشه .
این مدل ها جدیدترین مدل لباس دخترانه 2019 و مدل لباس ترکیه ای و ایرانی هستند

مدل لباس دخترانه شیک , مدل لباس دخترانه مجلسی , مدل لباس دخترانه کوتاه , مدل لباس دخترانه ده سال , مدل لباس دخترانه بچه , مدل لباس دخترانه 2019 , شیک ترین مدل لباس دخترانه مجلسی
برای دیدن مدل های جدید روی تصویر بالا یا تصویر پایین کلیک
من به درد بخش تخصصی نمیخورم
بخش تخصصی یه چیزای دیگه هم بغیر از تخصص میخواد که من ندارم
ببخشید آقای دکتر من هنوزم میخوام برگردم دفتر معاونت
لطفا

مدیر:
من نیروی خوبمو از دست نمیدم

آره شما نیروی خوبتونو از دست نمیدین، فقط با اینکاراتون دقش میدین
پایان مکالمه
مکالمه روزمره انگلیسی با نوشتار رسمی انگلیسی فرق دارد. این البته فقط در مورد زبان انگلیسی اینگونه نیست. بلکه در هر زبانی یک فرم رسمی برای زبان وجود دارد و یک فرم غیر رسمی. ما فرم غیر رسمی را مکالمه روزمره می‌نامیم. در مکالمه‌های روزمره جملات در جای خاص خود به کار می‌روند. هر جمله بار معنایی و شیوه تلفظ خاص خودش را دارد. معمولاً نمی‌شود جملات رسمی را جایگزین جملات کوچه و بازاری کرد. مثلاً در فارسی می‌گوییم «کلاً چه خبر؟» ولی نمی‌گوییم «درب
این کتاب La prova orale 2 نام داره. این کتاب برای همه زبان آموزان ایتالیایی که قصد تقویت مکالمه در سطوح فوق پیشرفته زبان ایتالیایی دارند اکیدا توصیه میشه. در این کتاب زبان آموزان میتونن همراه با یادگیری واژه های جدید در ارتباط با موضوعات مختلف با متد آموزشی "پرسش و پاسخ" مکالمه خود را تقویت کنن. البته تعداد زبان آموزان در این کتاب باید حداقل دو نفر باشه. این کتاب برای زبان آموزانی مناسبه که دانش زبانشون از سطح B2 به بالاست.
جهت دانلود اینجا را کلیک نم
همه خانم هایی که به دنبال یک لباس مجلسی خوب برای خودشون هستن میتونند به کانال لباس مجلسی ما بیان و از لباس هایی که ما تو این کانال گزاشتیم دیدن کنند.
این یک کانال لباس هست و شما میتونید یک لباس خوب رو برای خودتون انتخاب کنید، کانالی که میتنه به شما در انتخاب لباس کمک کنه.
برای رفتن به کانال لباس ما روی بنر کانال لباس که در زیر اومده کلیک کنید.
#کرایه لباس محلی در اهواز#مدل لباس اهوازی#لباس محلی رامهرمز#لباس محلی بهبهان#درباره لباس محلی#فرهنگ مردم اهواز#جلیقه#مِی‌نا (=مینا)#تیگ بند#اهواز#جاذبه های اهواز#هتل های اهواز#رستوران های #اهواز#لباسهای محلی #اهواز#پوشاک محلی #خوزستان#جاذبه های #تاریخی ایران#جاذبه های #طبیعی #ایران#جاذبه های گردشگری اهواز#جاذبه های #گردشگری #ایران #کجاست#لباس محلی #دزفول#کرایه لباس محلی در اهواز#لباس محلی #بهبهان#لباس محلی #مردان بختیاری
کانال لباس شیک با هدف ارائه بهترین لباس های شیک و مجلسی ایجاد شده است و یک کانال لباس هست که میتونید لباس خودتون رو از طریق این کانال تهیه کنید.
لباس شیک این کانال برای شما خوش سلیقه ها و افرادی که به دنبال لباس شیک هستن ایجاد شده و شما میتونید لباس شیک رو از طریق این کانال تهیه کنید.
کانال لباس تلگرام رو به همشهریای خودتون معرفی کنید و از محصولات ما براشون بگین و امیدواریم که بتونید اون لباس شیک مورد نظرتون رو در داخل کانال بیابید
هیچ کس به عنوان یه خانم به من احترام نزاشت. این باعث کمال گرایی منه. احترام من دنبال احترامم....من بهت به عنوان یه خانم احترام گذاشتم...ممنونم.
این چند خط مکالمه آخر من و دکترم بود . و من توی اتوبوس نشستم و گریه میکنم.
به خاطر زنانگی از دست رفته ام که قربانی احترام شده.
بعضی آدم ها تغییرت میدن.بدون اینکه بخوان
سلام دوستان
من دخترم و مکالمه با تلفن همراه زیاد دارم و از تماس صوتی شبکه های اجتماعی هم استفاده نمی کنم چون اصلا عضو نیستم می خواستم بدونم برای مکالمه چه سیمکارتی بخرم؟
کدوم طرح های متنوع تری داره برای مکالمه؟ایرانسل؟رایتل یا همراه اول؟
آمپول مکالمه‌ انگلیسی

آمپول مکالمه‌ انگلیسی

آمپول مکالمه‌ انگلیسی
آمپول مکالمه‌ انگلیسی

کانال لباس مردانه با کلی لباس مردانه در خدمت شما هست و این کانال لباس هاس مخصوص آقایان رو تو کانال خودش قرار میده و اگه میخواهین یک اقای خوشثیپ باشین این فرصت رو از دست ندین.
این کانال لباس مردانه میتونه به شما خوشتیپی رو هدیه کنه و شما رو یک
مکالمه های مهم و کاربردی  برای خرید لباس در انگلیسی.What size do you wear? I wear a 16.شما چه سایزی می‌پوشید؟(سایز شما چند است؟) سایز من 16 است..Does this shirt come in blue?آیا این پیراهن رنگ آبی هم داره؟ (در رنگ آبی هم برایتان آمده است؟).Does this T-shirt fit me? No, it doesn’t fit you well.آیا این تی شرت اندازه من میشه؟ نه، به خوبی اندازه ات نیست..It fits you but it does not look good on you.اندازه ات است اما به تو نمی آید..Can I try on this coat? Sure, the changing room is thereمی تونم این کت رو پرو کنم؟ بله اتاق پرو اونجاست..Do you have these shi
کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه
کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه
مغزم درحال ترکیدن است. از دیروز در ذهنم دارم با شخصی صحبت می‌کنم. هی صحبت می‌کنم، هی صحبت می‌کنم و صحبت‌هایم تمامی ندارند. دیشب خوابم نبرد، چون با او حرف می‌زدم. صبح که بیدار شدم، هر لحظه جملاتی در ذهنم ساخته می‌شد. یک مکالمه‌ی ذهنی را می‌نوشتم، حس می‌کردم، یک مکالمه را زندگی می‌کردم و دوباره از اول. دوباره با کسی در ذهنم حرف می‌زدم. حرف‌هایی که مدت‌ها بود پوسیده بودند. حرف‌هایی که حالا فقط در یک روز خاص می‌توانستم تخلیه‌شان کنم. و در
کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه

#جدیید55 دقیقه مکالمه رایگان در هر تماس، هدیه رمضانی همراه اول 
مشترکین همراه اول با فعالسازی رایگان این طرح میتوانند در طول ماه مبارک رمضان امسال، در تمامی ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبکه(خطوط همراه اول)، پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه طبق تعرفه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه در همان مکالمه، رایگان صحبت کنند.
❗️این طرح شامل مکالمات خارجی، رومینگ بین الملل، تماس با سایر اپراتورها و رومینگ داخلی نمی شود.
❗️برای ثبت نام  رایگان در طرح میتون
کتاب آمپول مکالمه

کتاب آمپول مکالمه

کانال لباس زنانه با انواع لباس های زنانه در خدمت شما هست و شما میتونید لباس خودتون رو از طریق این کانال تهیه کنید، اما برای تهیه لباس زنانه خودتون کافی هست تا به ما پیام بدین تا ما لباس مورد نظر شما را برایتان ارسال کنیم و شما میتوانید هزینه لباس خریداری شده خودتان را درب منزل پرداخت کنید.
این کانال لباس زنامنه انواع لباس های زنانه رو هم داره و شما میتونید هر لباسی رو که دوست داشتین به ما بگین و شاید انون لباس در داخل کانال هم نباشه، ولی مهم ن
مکالمه سطح متوسط زبان ایتالیایی ویزه تمام زبان آموزانی است که قصد دارند در سطح A2 زبان ایتالیایی خود را تقویت نمایند. این سطح از کلاس های آنلاین و آموزشی به تمام زبان آموزانی که قصد بهبود توانایی خود در مکالمات ایتالیایی دارند توصیه می شود. بسیاری از زبان آموزان از نظر دستوری به زبان مسلط هستند اما قادر به مکالمه نمی باشند. این یک مشکل بزرگ در زبان آموزان است که به سادگی قابل حل نیست. حتما زبان آموز محترم باید در کلاس های مکالمه شرکت کند.

اسات
دوره مکالمه سطح پیشرفته برای زبان آموزانی است که در آزمون استرنی قصد قبولی با اطمینان خاطر هستند. اینگونه زبان آموزان محترم به مکالمه تسلط دارند، با واژگان این سطح تسلط کامل دارند و اکنون سعی دارند در سریع ترین حالت ممکن مکالمه خود را سرعت دهند و به طور دقیق مکالمه را تقویت کنند. زبان آموزان در این دوره با متد پیشرفته و بین المللی دو به دو شروع به صحبت می کنند و در ارتباط با موضوعات مختلف صحبت می کنند. این دوره آموزشی مکالمه به همه متقاضیان ش
خرید ست لباس زیر. شورت و سوتین ، خرید سوتین ، ست زیر زنانه ، خانم های که به شخصیت خود اهمیت می دهند در انتخاب لباس زیر زنانه خود نیز نکته سنج هستند و اغلب بخاطر اینکه زیباتر به نظر برسند از ست لباس زیر که هم طرح و نقش جذابی دارد و هم نشان از مرتب بودن است استفاده می کنند.
امروز ، شاید آخرین مکالمه یک ساعتمون بود . به مدت یک سال .
میخواد دوباره کنکور بده . رشته ریاضی و اهدافی که برای خودش ساخته . 
امروز جوری صحبت میکرد که انگار نمیخواست زمان تموم بشه و یکک نفر رو پیدا کنه باهاش صحبت کنه . گفت میره سالن مطالعه و انگار صحبت کردنامون یا قطع میشه یا محدود میشه به یک مکالمه ده دقیقه ای :( هر دو هفته :( دلم براش تنگ میشه :(
قدر رفیقای صمیمی و وفادارتون رو بدونین . 

اوج ِدیشب همان قسمتی بود که رو به دریا نشسته بودم. کشتی‌های مقابلم نمیگذاشتند آخر دنیا را ببینم. آسمان ابری بود و من اینقدر شکل در آسمان پیدا کردم که آخرش فهمیدم چرا هنرمندها به تجربیات از این دست علاقه دارند. باد ملایمی که می‌وزید را روی تمام اجزا صورتم حس می‌کردم. دکوتا با فرید در مورد چیزی حرف می‌زد و من اینقدر به این مکالمه خندیدم که نمی‌توانستم نفس بکشم. تمام شب حرف نزدم. آرام بودم. به ابرها نگاه می‌کردم و به مکالمه‌ی بچه‌ها گوش می‌

درون لباس فضانوردان چه خبر است؟
  درون لباس فضانوردان چه خبر است؟موزه ملی هوافضای اسمیت‌سونیان مجموعه‌ای از عکس‌های پرتو ایکس لباس‌های فضایی را به نمایش گذاشته است. این عکس‌ها تصویر کامل‌تری از پوشش فضانوردان را زمانی‌که خارج از شاتل و ایستگاه‌های فضایی خود هستند فراهم می‌کند؛ پوششی که از این انسان‌های جسور در برابر خلاء فضا محافظت می‌کند و آنها را زنده نگاه می‌دارد.
این عکس‌های پرتو ایکس جزئی از نمایشگاه بزرگ‌تری به نام «جام
بهترین جنس لباس ورزشی کدامند.از انجا که امکان تعریق در ورزش بسیار زیاد است .باید لباسی مناسب برای ورزش انتخاب کنیم .لباس های تمام نخ یا نخ پنبه، بهترین جنس برای لباس های ورزشی هستند. لباس های نخی یا پنبه ای، عرق را به سادگی به خود جذب می کنند و مانع عرق سوز و قرمز شدن بدن را به خصوص در ناحیه زیر بغل و کشاله ران می گیرند.
ادامه مطلب
بهترین جنس لباس ورزشی کدامند.از انجا که امکان تعریق در ورزش بسیار زیاد است .باید لباسی مناسب برای ورزش انتخاب کنیم .لباس های تمام نخ یا نخ پنبه، بهترین جنس برای لباس های ورزشی هستند. لباس های نخی یا پنبه ای، عرق را به سادگی به خود جذب می کنند و مانع عرق سوز و قرمز شدن بدن را به خصوص در ناحیه زیر بغل و کشاله ران می گیرند.
ادامه مطلب
چطور به بچه‌ها لباس بپوشانیم؟
پوشاندن لباس کودک برای خیلی از پدر و مادرهای جوان یک چالش است.
آن‌ها هنوز یاد نگرفته‌اند چطور باید لباس بپوشند و اصلا چرا باید قبول کنند لباس تنشان کنیم!
پوشاندن لباس کودک به بچه‌های کوچک فوت و فن‌های خودش را دارد و با رعایت چند نکته ساده می‌شود این کار را سریع‌تر و ساده‌تر انجام داد و وقت خرید لباس کودک بیشتر دقت کرد.
شرایط را هیجان‌انگیز کنید
بچه‌ها عاشق بازی و شادی هستند پس پوشاندن لباس کودک را می‌توان
آمپول مکالمه‌ انگلیسی
آمپول مکالمه‌ انگلیسی
امروز به معرفی لباس گرام در خدمت شما هستم، لباس گرام یک کانال تلگرام لباس هست و در این کانال میتونید لباس مورد نظر خودتون رو تهیه کنید.
در این کانال انواع لباس های مردانه و زنانه و بچگانه به فروش میرسه و شما با توجه به جنسیت و سن و اندازه خودتون میتونید نسبت به انتخاب لباستون اقدام کنید.
قبل از انتخاب لباس حتما در خصوص سایز خودتون اطاعات درستی به دست بیارید تا در انتخاب لباس به مشکلی برخورد نکنید و لباس هم اندازه و مناسب رو انتخاب کنید.
شما بر
کانال لباس مردانه و کانال لباس زنانه انواع لباس های زنانه و مردانه را در کانالخودش به فروش میرسونه و شما هر لباسی با هر سایزی بخواهید در کانال هست و شما میتونیدا این فرصت برای جستجوی لباس مورد علاقه خودتون استفاده کنید.
این کانال سفارش شما را با پست برای شما ارسای میکنه و بعد از رسیدن محصول به دستتتون شما میتونید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از گرفتن محصول خودداری کنید.
کانال لباس سعی داره تا برای همه گروههای سنی لباس ارسال بکنه و شما هم لباس مورد پ
مکالمه انگلیسی مثل آب خوردن1 یک : مجموعه‌ی آموزشی صوتی همراه با متن و ترجمه فارسی + روش درست و اصولی تمرین و یادگیری انگلیسی
 مجموعه‌ی آموزشی صوتی مکالمه انگلیسی مثل آب خوردن یک همراه با متن و ترجمه فارسی همراه با روش درست و اصولی تمرین و یادگیری علمی انگلیسی فوق العاده برای یادگیری خودخوان بدون نیاز به استاد و کلاس زبان در صورت استفاده و تمرین طبق روش موفقیت شما با این مجموعه تضمینی است ! ✔ آموزش مکالمه به صورت صوتی همراه با متن انگلیسی و
مکالمه انگلیسی مثل آب خوردن1 یک : مجموعه‌ی آموزشی صوتی همراه با متن و ترجمه فارسی + روش درست و اصولی تمرین و یادگیری انگلیسی
 مجموعه‌ی آموزشی صوتی مکالمه انگلیسی مثل آب خوردن یک همراه با متن و ترجمه فارسی همراه با روش درست و اصولی تمرین و یادگیری علمی انگلیسی فوق العاده برای یادگیری خودخوان بدون نیاز به استاد و کلاس زبان در صورت استفاده و تمرین طبق روش موفقیت شما با این مجموعه تضمینی است ! ✔ آموزش مکالمه به صورت صوتی همراه با متن انگلیسی و
کتاب آمپول مکالمه
قیمت پکیج بدون تخفیف: ۱۰۰٫۰۰۰ هزار تومان
قیمت با تخفیف ویژه: 15٫۰۰۰
مریم برای ترمه و ترنم لباس عروس خریده و بهشون میده بپوشن بازی کنن کثیفش کن شیطونی کنن. از لباس عروس کوچولوی بچه ها به عنوان لباس مهمونی استفاده نمیکنه. گفتم وقتی به چنین قیمتی خریدی چرا شده لباس بازی بچه ها؟ گفت دوست نداشتم این رویای همه چیز رو در عروس شدن دیدن رو مثل همه ی دختربچه ها در ذهنشون پروش بدن.
جالب بود.
با توجه به بالا رفتن شهریه کلاس های خصوصی و عمومی، تصمیم گرفتم بخشی از وقتم رو صرف کمک به دانشجویان و علاقمندانی کنم که دوست دارند مهارت مکالمه (انگلیسی) خودشون رو بالا ببرند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، از شما دعوت می کنم به صفحه مکالمه انگلیسی واتس اپی نگاهی بندازید.

هزینه پنج ساعت مکالمه انگلیسی واتس اپی (یک ساعت در هفته) فقط چهل هزار تومان است.

در این شیوه، شما هفته ای یک ساعت مکالمه انگلیسی با من دارید و در طول هفته نکات مهم برای ارتق
گام اول: شروع چیدن لباس در چمدان
از لباس های بزرگ‌تر شروع کنید و آنها را در ته ساک یا چمدانتان بگذارید. به منظور افزایش فضا، بزرگ ترها را در ته ساک و لباس‌های کوچک تر را رو قرار می‌دهیم.
گام دوم: تا زدن شلوار
شلوارهایتان را از وسط به درازا تا کنید. سپس از انتهای شلوار شروع کرده و آن را به سمت بالا لوله کنید. حالا شلوارهای لوله شده را ته ساک بگذارید.
گام سوم: چیدن تی شرت و بلوز
تی شرت‌ها و بلوزها را از وسط به درازا تا کرده و اگر امکانش هست دوباره
مجموعــه درسی «العربیـّة بین یدیک» نامی آشنا برای جویندگان علم و مهارت مکالمه عربی است. این کتاب اسلوب دراسی برخی موسسات آموزشی و آموزشگاه ها می باشد. حتی اگر آموزشگاهی که الان مشغول یادگیری مکالمه عربی هستید این کتاب را تدریس نمی کنند، باز هم دانلود و تورّق آن می ارزد و ممکن است اسلوب جدیدی را برای اولین بار در دیگر کتب موازی یاد بگیرید.
و یا حتی ممکن است بعدها که خودتان استاد شدید، تدریس این کتاب را به شما پیشنهاد کنند.
لذا این مجموعه هم اک
مکالمه انگلیسی در هتل، فرودگاه، کاریابی، اجاره خانه، درس و دانشگاه و هر موقعیتی که فکرش را بکنید. 
این کتاب شامل 501 مکالمه در تمام موقعیت‌های ممکن زندگی روزمره است.
کتاب در مجموع 70 هزار لغت دارد. البته به این معنی که مثلاً 7000 لغت هر یک ده بار در طول متن تکرار شده‌اند. این کتاب نه تنها به بالا رفتن سطح مهارت شما در Listening و Speaking کمک می‌کند، که بلکه دایره واژگان شما را هم بالا می‌برد. 
هر درس فایل صوتی خاص خود را دارد. 
لهجه کتاب انگلیسی آمریکن ا
آب کشی با ماشینهای لباس شویی
آیا لباس شستن با هر نوع ماشین لباس شویی خانگی پاک کننده می باشد یا خیر؟ اگر پاک می کند شرایط آن به چه صورت است؟باسمه تعالی؛ اگر بعد از زوال عین نجاست یک مرتبه با آب لوله یا دو مرتبه با آب قلیل می شوید پاک می کند
آب کشی با خشکشویی های عمومی
در رابطه با لباس شویی های عمومی با توجه به اینکه در هر منطقه و محله افرادی که طهارت اسلامی را رعایت نمی کنند، کم و بیش وجود دارد هر چند این امر یقینی نیست لیکن احتمال آن زیاد است، آ
مدل لباس مجلسی جدید
برای اینکه در انتخاب مدل لباس مجلسی خود موفق باشید اولین قدم شناسایی اندامتان و شکل و فرم بدنتان است به طور مثال برخی از خانم ها فرم بدن مستطیلی یا دایره ای یا مثلثی و ... دارند و برای بهتر نشان دادن اندام باید لباس مجلسی مناسب فرم بدنتان را انتخاب کنید یا در صورتی که اضافه وزن دارید و جز افراد چاق هستید سعی کنید که از لباس مجلسی ساده استفاده کنید که طرح و رنگ های مختلفی روی آن به کار نرفته باشد و حدالامکان از لباس تیره استفا
اگر به دنبال لباس مجلسی خوب برای خودتون میگردین، پیشنهاد من به شما استفاده از لباس گرام هست، در این کانال لباسهای مجلسی گزاشته شده که میتونید با توجه به سلیقه خودتون یک لباس مجلسی برای خودتون تهیه کنید.
کانال لباس مجلسی در نظر دارد تا بهترین پوشاک مجلسی مورد علاقه شما را در این کانال قرار دهد و شما هم میتوانید لباس مجلسی خودتون رو از همین کانال تهیه کنید.
شستن لباس مجلسی اپل‌دار:
همان طورکه می‌دانید وقتی لباس‌های دارای اپل را داخل ماشین لباسشویی می‌اندازیم، اپل آن‌ها از بین می‌رود . برای جلوگیری از این کار، از چند روش می‌توانید کمک بگیرید. اپل‌ها را با سنجاق به لباس وصل کنید، و در موقع شستن اپل را از لباس جدا کنید و بعد اپل را به لباس وصل کنید می‌توانید از چسب‌هایی که در بازار هستند و برای بستن کفش‌ها هم از آن استفاده می‌شود ، کمک بگیرید . به این صورت که یک طرف چسب را به لباس و طرف دیگر را
چگونه لباس مجلسی را بشوییم؟شستشوی لباس مجلسی سنگ‌دوزی شده:اگر روش درست شست‌وشو و اتو کردن لباس‌هایی که مهره یا پولک دارند را بلد باشید، لازم نیست آن ها را به خشک شویی بدهید. اول از همه اگر لکه‌ای روی لباس هست به کمک لکه بر مناسب آن را پاک کنید. این لباس‌ها را نباید با شوینده‌های قوی بشویید. می‌توانید یک تشت پر از آب و شامپو درست کنید و لباس را ۱۰دقیقه در آن قرار دهید و بعد به آرامی در آب تکان دهید.چنگ زدن، این لباس‌ها را خراب می‌کند. اگر
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
در یک گروه کاملا پسرونه از دوستام (همگی حدود 30 الی 35 ساله)، دو هفتۀ پیش، مکالمه ای شکل گرفت که من بازندۀ نهایی بحث بودم و جوابی برای دو نفر دیگۀ این بحث نداشتم:
ابوالفضل: یک شخصیت کاملا مذهبی و ولایی ساکن امریکا - کسی که خودارضایی و اعتیاد به پورن رو گناه نابخشودنی میدونه. و هم و غمّش اینه که به من راهی غیر از این راه معرفی کنه.
مهرداد: یک شخصیت آتئیست کاملا ضد خدا. ساکن اروپا. دارای روابط آزاد. که برعکس ابوالفضل هیچ مشکلی با اون دو بحثی که گفتم ند
بعد از اتمام جلد اول کتاب اسپرسو سطح مبتدی، برای زبان آموزانی که قصد دارند به درستی زبان ایتالیایی را بیاموزند پیشنهاد میکنیم در دوره مکالمه سطح مبتدی این زبان شرکت کنن. هرچند تمام سعی اساتید بر اساس توان زبان اموز به گونه ای است که زبان آموز در انتهای دوره قادر به مکالمه باشد اما نباید فراموش کرد که سطح توانایی هر زبان آموز متفاوت است. با تمام تلاش اساتید زبان آموزانی می باشند که کماکان در مکالمات مشکل دارند. این دوره ویژه این زبان آموزان م
مکالمات انگلیسی که توسط استاد نیتیو ارائه شده 
همراه با ترجمه فارسی 
با هزینه بسیار ناچیز 
یک عدد فایل پی دی اف همراه با دو عدد فایل صوتی 
از سطح easy تا سطح  difficult  می باشند با موضوعات متنوع و مختلف که واقعا مناسب مکالمه می باشند 
مبلغ هر فایل ۲۵۰۰ تو مان می باشد که به صورت یک فایل فشرده رمز دار بعد از پرداخت وجه ارسال می گردد.
در صورت تمایل به ایدی زیر پی ام دهید.
توجه داشته باشد این فقط یک فایل از چندین فایل منتوع میباشد که در صورت استقبال فایل
دارم راه می‌روم... به خودم می‌آیم و می‌بینم دارم با خودم حرف میزنم. اطرافم را اندکی نگاه میکنم که آیا کسی مرا دیده یا نه... موبایلم را از جیبم در می‌آورم. تظاهر میکنم به اینکه دارم ویس می‌گیرم، و به حرف زدن با خودم ادامه می‌دهم.
دارم درس میخوانم... به خودم می‌آیم و میبینم که چندین دقیقه است که دارم یک مکالمه ی خیالی با استادم درمورد برنامه ام میکنم. به اطرافم نگاه میکنم که کسی به من توجه میکند یا نه... تظاهر میکنم به اینکه دارم‌ کتاب جلویم را حف

با هر 2000 اعتبار ال کارت می توان به مدت زمان زیر مکالمه نمود:
1) اگر به موبایل تماس بگیرید: 30 دقیقه می توانید مکالمه نمایید
2) اگر به تلفن ثابت تماس بگیرید: 10 ساعت می توانید مکالمه نمایید

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید، راه های ارتباطی در آدرس زیر موجود می باشد(تماس با من) :

http://incard.blog.ir/page/about-me

شخصیت قرمز پوش سریال فلش شبکه تلویزیونی سی دبلیو در فصل جدید خودش با لباس جدیدی ظاهر خواهد شد. در تصویری که توسط TVLine منتشر شد، بری آلن را در لباس جدید فلش همراه با اعضای تیم فلش می بینیم که در مقابل چیزی ایستاده اند.
ادامه مطلب
به نظرتون چرا یک دانشجوی لیسانسه یا طلبه بعد از سیوطی و مغنی نمی تونه با یک توریست عرب مکالمه کنه و یک آدرس ساده رو بهش بگه؟⬅️یه کانال زدیم که این مشکل رو حل کنیم. تازه «کارتون صلاح الدین» رو بهمراه پیاده سازی لغات مشکلش شروع کردیماینجا گرامر نداریم ولی قراره با کارتون و متون درسی مکالمه عربی رو یادبگیریمقبل از سفر به دبی، امارات، عراق، عربستان، لبنان و 19 کشور عربی دیگر حتما درس های خودآموز ما را بخوانیداصلا چرا مسافرت؟ کللللی میشه با عرب
یکی از راه های دیگر ، شما باید به صرف مقداری از پول سخت به دست آورده خود را در کمد لباس خود را (شما نمی توانید راه رفتن در اطراف با هیچ لباس ، بعد از همه). اما بدانند که قطعات برای صرفه جویی در و که ارزش سرمایه گذاری می تواند یک مسیر مالی روی حیله و تزویر به حرکت است. در حالی که
ادامه مطلب
6 مزیت خرید لباس زیر زنانه مناسب
لباس زیر زنانه
لباس زیر زنانه یکی از مهم­ترین­ انواع پوشاک برای تمام بانوان است. از آن جایی که لباس زیر زنانه در ارتباط مستقیم با بدن است اهمیت آن دو چندان می­شود. انتخاب لباس زیر زنانه مناسب تاثیر بسیار زیادی در سلامت فردی دارد. زیرا در صورتی که لباس زیر (سوتین) کیفیت خوبی نداشته باشد و یا از مواد اولیه مرغوب تهیه نشده باشد می­تواند صدمات جبران ناپذیری به بدن وارد کند. از انواع لباس زیر زنانه می­توان به ش
برای تهیه لباس زنانه به شما پیشنهاد میکنم که حتما به کانال لباس زنانه که لینکش در پایان همین مطلب آمده سری بزنید، خیلی خوشجال میشم که لباس زنانه مورد علاقه خودتون رو تهیه کنید.
لباسهای زنانه مجلسی زیادی در این کانال وجود داره که شما میتونید با کلیک روی لباس ها از اونها دیدن کنید و برای خودتون یک لباس خوشگل تهیه کنید.
https://t.me/dressgram
چگونه رنگ لباس ست کنیم ؟
چگونه رنگ لباس ست کنیم؟ استفاده از لباس با طرح و رنگ مناسب نشان دهنده شخصیت شماست. مطمئنا درک این موضوع که تا چه اندازه برای شما آقایان ترکیب رنگ لباسی که استفاده می کنید کاملا واضح است. چه رنگی در کنار چه رنگ دیگر و با چه هدف دیگری باید استفاده کنید تا بتوانید ترکیب رنگ مورد نظر خود را برای موقیعت مورد نظر در لباس های خود پیدا کنید. در این مقاله نکته های ست کردن لباس و همچنین چند ایده جدید در ترکیب کردن رنگ ها به شما عزی

لباس کریسمس زنانه یکی از پرطرفدارترین اکسسوری های جشن کریسمس می باشد که معمولا به عنوان نمادین خریداری شده و بر تن می شود.لباس مامانوئل طرح کریسمس، از جمله ی این لباسهاست که بر اساس سایز آن مناسب سن 15 تا 30 سال می باشد. این لباس شامل ست سر همی، کلاه و کمربند بوده که از کلاه آن دو عدد موی بافت آویزان می باشد.
برچسب‌ها: لباس مامانوئل, کریسمس
چگونه بوی بد لباس را از بین ببریم؟
بوی بد لباس خوشایند هیچکس نیست. گاهی شستشوی غیر اصولی و یا خشک نشدن کامل لباس می تواند موجب بوی نامطبوع در الیاف پارچه شود.
 این روزها روند سرد شدن تدریجی هوا در بسیاری از مناطق دیده شده است. بیرون آوردن لباس های زمستانی از چمدان ها امری طبیعی است .
گاهی لباس های زمستانی که مدت ها استفاده نشده اند بوی نامطبوع و رطوبت را به خود می گیرند که اصلا خوشایند نیست. 
در این مطلب مواردی که موجب بوی بد لباس شده و همچنین 
دوختن لباس جدید وبلاگم زمان زیادی برد. فرق زیادی با لباس قبلی اش ندارد اما هر چه سعی کردم نتوانستم خودم را راضی کنم برایش بکگراند بذارم یا طرح دیگری را انتخاب کنم. اما با تمام سادگی اش دوستش دارم و امیدوارم شما هم دوستش داشته باشید.
مکالمه انگلیسی با کتاب 501 مکالمه
مکالمه روزمره انگلیسی با نوشتار رسمی انگلیسی فرق دارد. این البته فقط در مورد زبان انگلیسی اینگونه نیست. بلکه در هر زبانی یک فرم رسمی برای زبان وجود دارد و یک فرم غیر رسمی. ما فرم غیر رسمی را مکالمه روزمره می‌نامیم. در مکالمه‌های روزمره جملات در جای خاص خود به کار می‌روند. هر جمله بار معنایی و شیوه تلفظ خاص خودش را دارد. معمولاً نمی‌شود جملات رسمی را جایگزین جملات کوچه و بازاری کرد. مثلاً در فارسی می‌گوییم «ک

مدل های لباس مجلسی دخترانه و زنانه شیک 
داشتن لباس مجلسی با مدلی خاص برای یک جشن و یا مهمانی برای خانم ها امری بسیار مهم است، قطعا شما نیز بار ها و بار ها شده در اینترنت به دنبال مدلی زیبا برای لباس مجلسی بوده اید اما در نهایت مدل های جالب به چشمتان نخورده باشد، امروز آرشیوی کامل با ۸۵ عکس از مدل لباس مجلسی از برند های مختلف و معروف اروپایی برای شما فراهم کرده ایم تا به واسطه آنها بتوانید برای جشن و یا مراسم خود مدلی مناسب را برگزیده و در می
ما در کانالی که به شما معرفی میکنیم بهترین لباس های ایرانی رو به فروش میرسانیم و شما میتوانید برای تهیه لباس ایرانی مورد علاقه خودتون به این کانال برید و لباس مورد علاقه خودتون رو تهیه کنید.
شما میتوانید با خرید لباس های کانال ما از تولید ملی حمایت کیند و باعث رونق بخشیدن به تولیدات داخلی بشین، برای عضویت در کانال لباس ایرانی روی لینک زیر کلیک کنید.
https://t.me/dressgram
روزگار می گذرد، گاهی آرام، گاهی آرامتر.
داشتم می گفتم: «فقط حواست باشد رفتنت، جلو رفتن باشد.» خندید: «یعنی جهت مرجحی در عالم وجود دارد؟» گفتم: «نه» و تمام این حرف ها از سرم گذشت که جهان در حرکت است و ما هم به ناچار به همان جهت حرکت می کنم که جهان و نکته تنها در این است که بی حرکت ننشینیم چون وقتی همه چیز به جلو می رود، نشستن مثل عقب رفتن است. حرفی نزدم، و باز در ذهن ذوق را مرور کردم در شنیدن نتیجه ی نزع زمان از هسته ی خرما.
تصورات و خیالات و خاطراتم
فروش و دوخت لباس محلی زنان
 فروش لباس محلی ، سفارش دوخت و ارسال یا پست لباس به شهر مورد نظر شما و همچنین به تمام نقاط کشور "
برای اطلاعات بیشتر به آیدی تلگرام         mas.faramarzi@
برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام         lbasemahali@
برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس       09167329832 _09011447878
شستن لباس مجلسی اپل‌دار:
همان طورکه می‌دانید وقتی لباس‌های دارای اپل را داخل ماشین لباسشویی می‌اندازیم، اپل آن‌ها از بین می‌رود . برای جلوگیری از این کار، از چند روش می‌توانید کمک بگیرید. اپل‌ها را با سنجاق به لباس وصل کنید، و در موقع شستن اپل را از لباس جدا کنید و بعد اپل را به لباس وصل کنید می‌توانید از چسب‌هایی که در بازار هستند و برای بستن کفش‌ها هم از آن استفاده می‌شود ، کمک بگیرید . به این صورت که یک طرف چسب را به لباس و طرف دیگر را
انواع سبکهای لباس پوشیدن-مشاورتیپ سازی

انواع استایل هاسبک های مختلف لباس پوشیدن هستند که برای هر فردی متفاوت استاستایل شناسی وبه شما به شما یاری می دهد استایل مناسب خود را تشخیص دهید 

انواع سبکهای لباس پوشیدن چیست؟
برای انتخاب لباس عروس مناسب در درجه ی اول باید به فکر انتخاب مزون مناسب
باشید. مزونی که در عین داشتن تنوع کافی، قیمت هایی متناسب با جیب شما
داشته باشد. همچنین توجه داشته باشید خیاط مزون شرایط فیزیکی شما رو در
پیشنهاد دادن لباس عروس بهتان، در نظر بگیرد. مدیر مزون می تواند بهترین
مشاور شما در انتخاب لباس مورد نظرتان باشد. در دست داشتنِ یک لیست مزون های لباس عروس
که در آن این اطلاعات از مزون های مختلف در دسترس باشد، می تواند کمک
زیادی در انتخ
چگونه لباس مجلسی را بشوییم؟
شستشوی لباس مجلسی سنگ‌دوزی شده:
اگر روش درست شست‌وشو و اتو کردن لباس‌هایی که مهره یا پولک دارند را بلد باشید، لازم نیست آن ها را به خشک شویی بدهید. اول از همه اگر لکه‌ای روی لباس هست به کمک لکه بر مناسب آن را پاک کنید. این لباس‌ها را نباید با شوینده‌های قوی بشویید. می‌توانید یک تشت پر از آب و شامپو درست کنید و لباس را ۱۰دقیقه در آن قرار دهید و بعد به آرامی در آب تکان دهید.چنگ زدن، این لباس‌ها را خراب می‌کند. اگر
راهنمای خرید یک لباس با کیفیت
برای خرید لباس با کیفیت لازم نیست حتما پول زیاد خرج کنید فقط کافیست ویژگی های لباس با کیفیت و نحوه تشخیص آن را بدانید.
خرید لباس با کیفیت لزوما به معنای خرج کردن مقدار زیادی پول نیست. در حقیقت شما با صرف زمان کوتاهی برای آنچه که به دنبالِ آن هستید، می توانید یک لباس با کیفیت با قیمتی کاملا منطقی خریداری کنید.

ادامه مطلب
رنگ سبز در طراحی لباس
رنگ سبز از ترکیب دو رنگ آبی و زردبه وجود می آید ارامس بخش ترین رنگ هاست سمبل ایمان و عقیده در دین، توکل، فنا ناپذیری و ابدیت است. سمبل رستاخیز و محشر ودافع خستگی نشاط اور است . فشار خون را کاهش میدهد نقش اصلی این رنگ کمک به از بین رفتن مشکلات مهم روانی یا احساسی است اما باید توجه داشت که پوسیدن لباس سبز رنگ در مدت طولانی انجام نگیرد.

ثبت نام دوره ی فقط مکالمه 
گروه آموزش زبان شهبازی با بهره مندی از قویترین اساتید حوزه ی زبان انگلیسی برگزار میکند  
دوره ویژه مکالمه _ به صورت آنلاین
نیمه خصوصی
در پلتفرم اختصاصی

سطح دوره :کد ۱)مبتدی تا متوسطه کد ۲) متوسطه تا پیشرفته
تعداد جلسات: ۱۰ جلسه ۱ ساعته آنلاین 
محتوی دوره : ۱۰ موضوع کاربردی در بافت های انگلیسی زبان به دو شیوه رسمی و غیررسمی
شروع دوره: ۱۵ فروردین ۹۹پایان دوره:  ۱۹ اردیبهشت ۹۹
شهریه کل دوره : ۲۰۰ هزارتومان ( جلسه ای
چگونه لباس مجلسی را بشوییم؟
شستشوی لباس مجلسی سنگ‌دوزی شده:
اگر روش درست شست‌وشو و اتو کردن لباس‌هایی که مهره یا پولک دارند را بلد باشید، لازم نیست آن ها را به خشک شویی بدهید. اول از همه اگر لکه‌ای روی لباس هست به کمک لکه بر مناسب آن را پاک کنید. این لباس‌ها را نباید با شوینده‌های قوی بشویید. می‌توانید یک تشت پر از آب و شامپو درست کنید و لباس را ۱۰دقیقه در آن قرار دهید و بعد به آرامی در آب تکان دهید.چنگ زدن، این لباس‌ها را خراب می‌کند. اگر

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
 شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با لباس زنگ زده‌ای رو به رو شوید، در این مواقع چه کار می‌کنید؟ آیا با این فکر که دیگر لباس زنگ زده شما تمیز نخواهد شد، آن را کناری انداخته و از تلاش برای پاک کردن زنگ زدگی روی آن منصرف می‌شوید و یا این که به دنبال راهکارهایی برای پاک کردن لکه‌های زنگ زدگی از روی لباستان می‌گردید و تمام تلاش خود را برای پاک کردن آن به کار می‌برید؟ کدام یک؟

ادامه مطلب

پارچه های لباس کار معرفی و انواع آنپارچه های لباس کار به پارچه هایی گفته می شوند براساس نوع کار و فعالیت آن ها جنس و رنگ آن را تعیین می کند.
بعضی کارخانجات این پارچه را با گرم های کمتر یا بیشتر تولید می کنند.
پارچه لباس کار هم می تواند خالص الیاف طبیعی باشد یا خالص الیاف مصنوعی و یا مخلوطی از هر دو.
اگر درباره مزایای الیاف پارچه های لباس کار طبیعی به خصوص پنبه بدانید مشخص است که هرچه درصد پنبه پارچه بالاتر باشد آن پارچه از مرغوبیت بیشتری برخ
یک عالمه لباس تو کمدند که 
که جایی برای پوشیدن ندارن :( 
امشب بعد آلبالو چیدن رفتم دوش گرفتم(کل حمام و روشویی و سطل فرنگی و سرحموم و... را هم هزار بار دوش گرفتوندم :/) 
بعد اومدم یه لباس خوشگل آبی و (سفید؟) آستر دار حریر پوشیدم 
اول خوب بود اما کم کم که خنکی تتم از بین رفت گرم شد 
و گرم شد 
و رفتم سرویس! و شررررررشر عرق ریختم! 
و خوب 
عوضش کردم و یه لباس نخی ساده پوشیدم 
آره یه لباس نخی ساده 
اکثر لباس نخی هام از همین زشتها هستن 
فقط اینی که الان پوشی
به مناسبت فرا رسیدن اردیبهشت، Confab جشنواره مکالمه انگلیسی برگزار می کند.

تا پایان روز جمعه (ششم اردیبهشت) می تونید از شصت درصد تخفیف برای ثبت نام یک دوره پنج ساعته (پنج جلسه یک ساعته در پنج هفته) استفاده کنید.

با کمک سام کندج می تونید مهارت مکالمه و گفتگوی خودتون رو در مدت کوتاهی ارتقا بدید.

شما یک ساعت در هفته از طریق WhatsApp همراه با سام تمرین می کنید و در طول هفته با انجام تمرین های مفید و مطالعه، آهسته و پیوسته به جایگاهی که دوست دارید می ر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها